Close

O nás

JP wood CZ je rodinná firma zabývající se zakázkovou výrobou dřevěných didaktických pomůcek a hraček. Především se specializujeme na výrobu hraček pro děti ve věkové kategorii 0-6 let. Naše hračky děti rozvíjí v jejich pohybových aktivitách a v objevování okolního prostředí. Naším hlavním cílem je spokojený rodič a zejména šťastný potomek.

Jelikož věříme, že každé dítě je jedinečné, rádi vyrábíme produkty, které jsou dle Vašich konkrétních představ a nápadů. Ať už se jedná o personalizovanou hračku se jménem  Vašeho dítěte, playing board (activity board) poskládaný z jednotlivých prvků dle Vašeho přání či bedna na hračky, která je vyrobená na míru Vašeho volného prostoru, vždy vyhovíme Vašim požadavkům.

Pokud jste ve stálé nabídce nenašli odpovídající produkt, neváhejte nás kontaktovat. Pokud to bude v našich silách, nabídneme Vám vyhovující řešení.

Použité materiály

Na všechny naše výrobky používáme dřevěné materiály od dodavatelů, kterým není příroda lhostejná a dodávají nejen překližku z trvale udržitelné produkce.

Barvy a oleje použité na naších produktech pro děti jsou certifikované pro výrobu hraček.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci

S přáním hezkého dne, tým JP wood CZ